DYNAMIC Електрична панел греалка D2000W White + Подарок продолжен кабел

 • DYNAMIC Електрична панел греалка D2000W White + Подарок продолжен кабел
Цена
3.390ден. 2.999ден.

Заштеда 391ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631109
Производители
DYNAMIC

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Електричниот конвектор DYNAMIC брзо ќе ја загрее секоја просторија.
Одличен за вашиот дневен простор, спална соба, канцеларија или детска соба. 

  КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Големина на просторијата 16 – 20m2
  • Тајмер
  • Осигурувач: 10 A
  • тип на напојување: AC
  • Фреквенција: 50 Hz
  • Место на употреба: Собен
  • Приклучна моќ: 2.000 W
  • Моќност на греачот: 2.000 W
  • Приклучна моќ(V): 230 V
  • Димензии (ШxВxД): 92 × 43 × 24 cm
  • Tежина на апаратот: 5,5 kg
  • Приклучна моќ: 2.000 W
  • Осигурувач: 10 A
  • Гаранција: 1 година
  Напиши мислење

  Видени производи