DYNAMIC Електрична панелка 2кW 2582

 • DYNAMIC Електрична панелка 2кW 2582
Цена
1.599ден. 1.250ден.

Заштеда 349ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2582
Производители
DYNAMIC

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz;
 • моќност: 2000W;
 • вентилатор;
 • самостојна;
 • функција за складирање на топлина;
 • термичка заштита;
 • термостат;
 • индикатор за статус;
 • со рачки за носење;
 • должина на кабел: 1.5m;
 • димензии на пакувањето (mm): 725 (D) x 140 (W) x 475 (V);
 • нето тежина: 2,1 кг;
 • бруто тежина: 2,7 кг.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи