• DYNAMIC греалка на плин 1,4-4,2KW 8255

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Греалка на плин
  • Тип на гас: LPG
  • Притисок: 2.8kPa
  • Топлина (kw): 1.4 (low), 2.8 (medium), 4.2 (high)
  • Потрошувачка (g/hour): 100 (min), 200 (med),300 (max)
  Напиши мислење

  DYNAMIC греалка на плин 1,4-4,2KW 8255

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  4.250ден. 3.590ден.

  Заштеда 660ден.

  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  8255
  Производители
  DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи