DYNAMIC греалка - сушара за бања 2000W, 7488

  • DYNAMIC греалка - сушара за бања 2000W, 7488
Цена
2.250ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7488
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Фен-греалка 2000W

  • IP21 водоотпорен

  • Монтирана на ѕид

  • Напон 220-240V(50Hz)

  • Јачина 2000W
  • Фреквенција (50Hz)
Напиши мислење

Видени производи