• DYNAMIC Индустриски вентилатор 18 инчи

DYNAMIC Индустриски вентилатор 18 инчи

  • Диаметар: 18 инчи
  • 3 брзини на подесување
  • Прилагодлива висина
  • Кружен формат
  • Метални
  • Гаранција: 1 година
Напиши мислење

DYNAMIC Индустриски вентилатор 18 инчи

Сеуште неоценето Напиши мислење
ВАЖИ УШТЕ: 0 0 0 0
Цена
1.890ден. 1.250ден.

Заштеда 640ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6072
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи