DYNAMIC Кабел за мотилица, 20м

  • DYNAMIC Кабел за мотилица, 20м
Цена
1.990ден. 1.550ден.

Заштеда 440ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5387
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

DYNAMIC Кабел за мотилица, 4 приклучоци, 3G 1.5 / 20m.

Напиши мислење

Видени производи