• DYNAMIC Калорифер 2KW 2586

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 2000W;
  • 2 нивоа на моќност: 1000W / 2000W;
  • ладен воздух;
  • прилагодлив термостат;
  • заштита од прегревање;
  • индикаторска сијаличка.
Напиши мислење

DYNAMIC Калорифер 2KW 2586

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
799ден. 599ден.

Заштеда 200ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2586
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи