• DYNAMIC Калорифер 2kW 6139

КАРАКТЕРИСТИКИ:

* напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz; * моќност: 2100W; * 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W; * 3 функции на дува: ладно, топло, топло; * заштита од топлина: автоматски; * безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување; * термостат: да; * носечка рачка: да.

Напиши мислење

DYNAMIC Калорифер 2kW 6139

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
750ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6139
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи