• DYNAMIC кварцна греалка 1200W 2579

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 400W/800W/1200W макс
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • рачка за носење;
  Напиши мислење

  DYNAMIC кварцна греалка 1200W 2579

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  1.000ден. 799ден.

  Заштеда 201ден.

  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  2579
  Производители
  DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи