• DYNAMIC кварцна греалка 1600W 2573

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 500W/1000W/1600W макс.
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • вентилатор;
  • ладно куќиште.
  Напиши мислење

  DYNAMIC кварцна греалка 1600W 2573

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  1.350ден. 1.199ден.

  Заштеда 151ден.

  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  2573
  Производители
  DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи