• DYNAMIC Кварцна греалка 2000W со статив

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон 220-240V
  • Фреквенција (50Hz)
  • Јачина (W) 2000W
  • Гаранција: 1 годиина
Напиши мислење

DYNAMIC Кварцна греалка 2000W со статив

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.900ден. 2.950ден.

Заштеда 950ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7484
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи