• DYNAMIC кварцна греалка за тоалет/бања 800W 2578

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 400W/800W/1200W макс
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • рачка за носење;
  Напиши мислење

  DYNAMIC кварцна греалка за тоалет/бања 800W 2578

  Сеуште неоценето Напиши мислење
  Цена
  900ден.
  Достапност:
  На залиха
  Код на продуктот:
  2578
  Производители
  DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

  Сподели

  Видени производи