• DYNAMIC ЛЕД панел - внатрешна, 12W~96W-Ø170mm

DYNAMIC ЛЕД панел - внатрешна, округла, 12W~96W-Ø170mm.

Лумени: 100.

Напиши мислење

DYNAMIC ЛЕД панел - внатрешна, 12W~96W-Ø170mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7309
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи