DYNAMIC Метална конвертор греалка 2000W + продолжен кабел

 • DYNAMIC Метална конвертор греалка 2000W + продолжен кабел
Цена
2.350ден. 1.690ден.

Заштеда 660ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
631110
Производители
DYNAMIC

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Големина на просторијата 16 – 20m2
 • Грејна моќ 750W/1250W/2000W
 • Ротационен прекинувач
 • Прилагодлив термостатот
 • Безбедно термичко исклучување
 • Заштита од прегревање
 • Индикаторско светло
 • Вградени рачки за носење
 • Самостојна
 • 24-часовен тајмер
 • Метален дизајн
 • Гаранција 1 година
Напиши мислење

Видени производи