DYNAMIC Панел греалка 2500W

  • DYNAMIC Панел греалка 2500W
Цена
2.599ден. 2.199ден.

Заштеда 400ден.

Достапност:
Потрошено
Код на продуктот:
8256
Производители
DYNAMIC
  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:
  * напон: 250V ~50Hz;
  * моќност: 2500W;
  * заштита од прегревање;
  * алуминиумски греач за затоплување во X форма;
  * 4 тркала.
  * Земја на потекло: Кина

Гаранција: 6 месеци.

Напиши мислење

Видени производи

DYNAMIC Панел греалка 2500W

2.599ден. 2.199ден.

Потрошено

-15%