• DYNAMIC панелна греалка HPB-2N

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 650W макс.
  • термостат;
  • заштита од прегреаност;
  • не замрзнува;
  • водоотпорна.
  • IPX4
Напиши мислење

DYNAMIC панелна греалка HPB-2N

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2575
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи