• DYNAMIC Подвижен разладувач и навлажнувач 60W, AC02

DYNAMIC Подвижна клима 60W, AC02

 • Напон: 220-240V
 • Фреквенција: 50Hz
 • Моќност: 60W
 • Проток на воздух: 25m3/min
 • Капацитет на сад за вода 10л.
 • Потрошувачка на вода: 300 мл/час
 • Овлажнувач на воздух
 • Гаранција: 1 година
 • Наменета за простории до 40 метри квадратни
 • Димензии: широчина 37cm,  висина 62cm, длабочина 26,7cm
Напиши мислење

DYNAMIC Подвижен разладувач и навлажнувач 60W, AC02

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.599ден. 4.290ден.

Заштеда 1.309ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7392
Производители
DYNAMIC

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи