• DYNAMIC Продолжен кабел со заштита

Продолжен кабел со заштита, 4 приклучоци 3G 1.5 / 3m.

Напиши мислење

DYNAMIC Продолжен кабел со заштита

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
750ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5390
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи