Dynamic ПТЦ греалка 9353

  • Dynamic ПТЦ греалка 9353
Цена
1.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9353
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

  • Волтажа 220-240V
  • Фреквенција 50/60Hz
  • Потребна моќ 2000W
  • Подесувања 1000/1000/2000W

    Гаранција: 1 година
Напиши мислење

Видени производи