Dynamic радијатор на масло

  • Dynamic радијатор на масло
Цена
3.190ден. 2.750ден.

Заштеда 440ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9354
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

  • Моќност 2500w
  • 10 ребра
  • Гаранција: 1 година
Напиши мислење

Видени производи