• DYNAMIC Трофазен тајфун од 5кW. IFH02-50

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 400V~50Hz
  • Моќност: 5000W
  • Подесување: 3(30W, 2500W, 5000W)

Напиши мислење

DYNAMIC Трофазен тајфун од 5кW. IFH02-50

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.500ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4953
Производители
DYNAMIC

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи