• DYNAMIC Вентилатор на вода 100W, MF05 со далечинско управување

DYNAMIC Вентилатор на вода 100W, MF05 со далечинско управување

 • Напон:220-240V 50Hz
 • Моќност:100W
 • 3 брзини на вентилатор:
 • ниска/средна/висока
 • Функција осцилирање
 • 1.5 литарска преграда за вода
 • Потрошувачка на вода:200ml/h
 • Далечински управувач
 • Тркалца за полесно движење
 • Гаранција: 1 година
Напиши мислење

DYNAMIC Вентилатор на вода 100W, MF05 со далечинско управување

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.499ден. 5.190ден.

Заштеда 1.309ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8632
Производители
DYNAMIC

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи