КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • јачина: 2000 w;
 • нормално испарување: 14 до 20 g / min.;
 • испарување со Boost: 80 g / min.;
 • површина за пеглање од не'рѓосувачки челик;
 • подесување на температура со потенциометар, лесен за управување;
 • вертикална пареа и спреј функција;
 • функција за сушење;
 • заштита против бигор;
 • заштита против прокапување;
 • индикатор за спремност;
 • капацитет на резервоарот за вода: 220 ml;
 • 2 met. ротирачки кабел;
 • сад за полнење;
 • боја: сина со бело.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ECG Пегла на пареа NZ-190

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.349ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd- 9153152
Производители
ECG

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи