ELECTROLUX Машина за миење садови ESL-4201 LO

Цена
21.999ден. 17.999ден.

Заштеда 4.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9152728
Производители
Electrolux

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • штедлива машина за миење садови;
 • ефикасно, чисто, лесно и едноставно;
 • капацитет: 9 комплета,
 • енергетска класа: А;
 • 5 програми;
 • 3 температури;
 • тајмер за одложен старт;
 • ниво на бучавост: 51 db;
 • потрошувачка на вода: 13 lit. во еден циклус;
 • димензии (В/Ш/Д): 81.8 x 44.6 x 55 cm.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење

Видени производи