Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси и квалитет. Целосно направена од стакло керамика, со 4 индукциски зони и 4 посебни, дигитални контроли за јачина Во црна боја со минималистички изглед на обележјата на зоните, совршено се вклопува во секоја кујна.


КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • материјал: стакло-керамика;
  • зони за готвење: 4 индукциски;
  • Child lock;
  • автоматско исклучување;
  • дигитални контроли:
  • 2 години гаранција.
Напиши мислење

ELECTROLUX Вградна плотна EHF-6240XXK

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
12.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ELECTROLUX-EHF-6240XXK
Производители
Electrolux

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи