• Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн и монохроматски мотив.
  • Во тек со најновата технологија, оваа рерна, има 3 индивидуални контроли, кои ги покажуваат програмите, тајмерот, температурата, час, препорачани зафати и статус во реално време.
  • Со голем капацитет од 68 lit. можете да го испечете секое јадење, вкусно и едноставно.
  • Има 5 предходно програмирани поставки, стандардизирани според препорачаните рецепти на најдобрите готвачи во светот.
  • Има двојна стаклена изолација, што овозможува ладна надворешност, додека пече, истата се отстранува за детално и лесно чистење
  • Има 3 мулти функционални копчиња, за непречено работење и заштита.
  • Има долга алуминска рачка, која останува ладна при работење и ја краси рерната.
  • Пакувањето, содржи додатни тава и грил решетка.
  • Енергетска класа А гарантира ефикасност и заштеда на електрична енергија.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење

ELECTROLUX Вградна рерна EOB-2200BOX / DOX

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
16.499ден. 12.999ден.

Заштеда 3.500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9122778
Производители
Electrolux

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи