Dynamic Електрична Ламба против комарци и други инсекти

Цена
550ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9105

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Електрична Ламба BLUE SAFE против комарци и други инсекти Благодарение на високофрекфентното плаво осветлување, ламбата привлекува инсекти во текот на денот или ноќта,формирајќи практичен и ефикасен,хигиенски и автоматизиран систем кој ќе ги истреби комарците и сите други инсекти во вашето опкружување. Било да летат или да лазат инсектите ке бидат привлечени со светлото и ке застанат на металните решетки кој со струен удар ке ги елиминира сите инсекти околу вас. Без отрови и непријатен мирис и штетни хемикалии! Обезбедите заштита од сите видови на инсекти кој може да ви ги расипе убавите летни вечери во вашиот двор или тераса.Електричната ламба против инсекти можете да ја користете во вашата спална соба,ходник или пак канцеларија...Може да биде одлично решение за хотели, фарми дури и во оставите за храна. Спецификација:

  • Боја: Црна
  • Напон: 220V / 50Hz
  • Должина на кабелот за напојување: 1м
  • Опфат 30m2
  • Да се стави на висина: 0.8m – 1.2m
  • При чистење ОБАВЕЗНО да се исклучи од струја
Напиши мислење

Видени производи