Справа која ќе ви ги затегне колковите и нозете и ќе ви помогне во добивање на фигура каква што одамна сте посакувале.

  • Го обликува задникот кај жените со ослободување на притисок и ги затегнува мускулите без бежбање
  • Праќа електрични импулси до мускулите и со тоа создава контракции како кога вежбате
  • 6 варијанти на затегање и 10 нивоа на јачина.
  • Лесен за поставување и користење.
  • Работи на 2  AAA батерии
Напиши мислење

EMS Hips Trainer справа за затегање на мускули за жени

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
650ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
2313

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи