Лесен и моќен акумулаторски одвртувач со 2 брзини, за одвртување шрафови и дупчење отвори во метал и дрво.

Главни технички параметри: 

 • батерија: 18V Li-ion (1x),
 • капацитет на батерија 1300mAh,
 • брзини I. од 0-350 / min, II. 0-1250 / min. операции лево-десно,
 • полуметален прифат: 1/2",
 • дијаметар на бургии: 0,8 - 10mm,
 • степен на ударен момент: 16+1,
 • max ударен момент: 20/35Nm,
 • полнење на батерија: 3-5h,
 • во куфер,
 • тежина 1.5 kg
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Акумулаторски одвртувач, 18V Li-ion (1x), 1300mAh

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.150ден. 4.920ден.

Заштеда 1.230ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
402419
Производители
EXTOL CRAFT

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи