Малиот акумулаторски одвртувач е наменет за прицврстување и олабавување на навртки и завртки.

Главни технички параметри:

  • батерија: 3.6V Li-Ion,
  • капацитет на батеријата: 1300mAh,
  • брзина: 180 / мин Л / П операција
  • 1/4 '' прифат за битови,
  • вртежен момент: 4Nm,
  • полнењето на батеријата приближно трае: 4-5h со акумулација,
  • тежина: 370g,
  • додатоци:  (-) 5mm, PH1, PH2, хексадецимален 5, Т-20 битови.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Акумулаторски одвртувач 3,6V LI-ION

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
402113
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи