• EXTOL CRAFT Бургии ударни за бетон, сет 4пар, ∅6-8-10-12x160mm, SK

Главни технички параметри:

  • ∅6-8-10-12x160mm,
  • материјал: SK.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Бургии ударни за бетон, сет 4пар, ∅6-8-10-12x160mm, SK

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
259ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
23902
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи