• EXTOL CRAFT Церада PE непропустлива STANDARD, 4x5m

PE церада непропустлива во зелено-сина боја, со не'рѓосувачки метални алки на секои 100cm, двострано ламинирана заштита против лоши временски услови, и зајакната рабови. Отстапување од декларирана должина 15cm. 

Главни технички параметри:

  • 4 x 5m.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Церада PE непропустлива STANDARD, 4x5m

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
675ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
11122
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи