• EXTOL CRAFT Четка од нерѓосувачки челик, пластична рачка, 240mm, виткана жица S 0,3mm

Главни технички параметри: 

  • 240mm,
  • виткана жица S 0,3mm,
  • материјал: не'рѓосувачки челик.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Четка од нерѓосувачки челик, пластична рачка, 240mm, виткана жица S 0,3mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
155ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
960018
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи