EXTOL CRAFT Држач "трета рака" со лупа

Цена
245ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9140

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • дијаметар на лупата: 60mm.
Напиши мислење

Видени производи