• EXTOL CRAFT Фрези за обработка на дрво со SK парчиња, сет 12пар

Главни технички параметри:

  • носач 8mm,
  • во дрвена кутија,
  • материјал: SK.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Фрези за обработка на дрво со SK парчиња, сет 12пар

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
44032
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи