EXTOL CRAFT Фрези за обработка на дрво со SK парчиња, сет 24пар

  • EXTOL CRAFT Фрези за обработка на дрво со SK парчиња, сет 24пар
Цена
2.990ден. 2.689ден.

Заштеда 301ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
44039
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • носач 8mm,
  • во метален куфер,
  • материјал: SK.
Напиши мислење

Видени производи