Градинарска прскалка за црево, месингана дизна и можност за регулација на прскање од слаб млаз до пол проток.

Напиши мислење

EXTOL CRAFT Градинарска прскалка за црево

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
333ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
70211
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи