• EXTOL CRAFT Извлекувач со 3 рамена, 100mm, длабочина 100mm

Главни технички параметри: 

  • 100mm,
  • длабочина: 100mm.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Извлекувач со 3 рамена, 100mm, длабочина 100mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9784
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи