EXTOL CRAFT Клешта комбинирана, мини 125mm

  • EXTOL CRAFT Клешта комбинирана, мини 125mm
Цена
99ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
42300
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Клешта комбинирана, мини 125mm.

Напиши мислење

Видени производи