• EXTOL CRAFT Клешти комбинирани, 160mm

Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите во оваа серија се карактеризираат со поволна цена.

Главни технички параметри:

  • 160mm.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Клешти комбинирани, 160mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
159ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7006
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи