• EXTOL CRAFT Клешти заоблени прави, 130mm
Клешти заоблени прави, 130mm.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Клешти заоблени прави, 130mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
99ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
42303
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи