EXTOL CRAFT Клуч за тркала, 17-19-21-23mm

  • EXTOL CRAFT Клуч за тркала, 17-19-21-23mm
Цена
325ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6650
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 17-19-21-23mm.
Напиши мислење

Видени производи