Наменет е за режење и сечење дрвени материјали, пластика, гипскартон и меки метали ( бакар, алуминиум, не зајакнати клинци ). Дополнително стругање и брусење на помали површини.

Главни технички параметри: 

  1. напон/ фреквенција: 230V/50Hz:
  2. моќност: 250W:
  3. број на осцилации: 10000-21000/min:
  4. агол на осцилации (дво-страни): 3 °:
  5. тежина: 1.2 kg.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Мултифункционален електричен алат, 250W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
417200
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи