• EXTOL CRAFT Ножици за гранки со 2 сечива

Главни технички параметри:

  • за сечење гранки до пречник 25mm,
  • со двојно сечиво од јаглероден челик обложено со тефлон.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Ножици за гранки со 2 сечива

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
38010
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи