EXTOL CRAFT Ножици за гранки со 2 сечива, со пренос, 710mm, HCS

Цена
599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
38020
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • за сечење гранки со пречник до 35mm,
  • со 2 сечива,
  • со пренос,
  • 710mm,
  • HCS.
Напиши мислење

Видени производи