• EXTOL CRAFT преносна кутија-каса за пари со прекради + 2 клуча

Карактеристики:

  • Димензии 250х180х90мм
  • 2 клуча
  • пластични прегради за монети

Ознаки:

Напиши мислење

EXTOL CRAFT преносна кутија-каса за пари со прекради + 2 клуча

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
790ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
99012
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи