Главни технички параметри:

  • 5 пар резервни сечива,
  • копче за промена на сечиво.
Напиши мислење

EXTOL CRAFT Скалпер со променливи ножиња

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
244ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
745107
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи