EXTOL CRAFT Термометар -30/+50°C

Цена
99ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5900
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • -30/+50°C
  • внатрешен и надворешен,
  • парафинско полнење.

Напиши мислење

Видени производи