EXTOL CRAFT Ударна дупчалка, 1100W

  • EXTOL CRAFT Ударна дупчалка, 1100W
Цена
3.139ден. 2.668ден.

Заштеда 471ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
401190
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Моќна ударна дупчалка погодна за дупчење во разни материјали, вклучувајчи и ѕидови и порозен бетон.

Главни технички параметри:

  1. напон/фреквенција: 230V/50Hz,
  2. потрошувачка на енергија: 1100W,
  3. брзина: 0-2900/min,
  4. L/R операции ( лево-десно ), 
  5. дијам.на бургии: 1.5-13 mm, 
  6. тежина: 2.4 kg.
Напиши мислење

Видени производи