EXTOL CRAFT Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12

  • EXTOL CRAFT Врезници и нарезници сет 32 парчиња, M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12
Цена
1.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
29302
Производители
EXTOL CRAFT

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • димензи: M3-M4-M5-M6-M8-M10-M12,
  • во метална кутија,
  • норми: DIN 223, DIN 352, DIN 1814
Напиши мислење

Видени производи